Як зареєструватися в Особистому кабінеті?

 1 Для того, щоб зареєструватися в Особистому кабінеті, клієнту необхідно перейти на сайт http://eva.dp.ua/ або https://mozayka.com.ua/ і клікнути по посиланню «Зареєструватися». 2 Пiсля натискання на кнопку “Зареєструватися” вiдкриється push-вiкно, в якому потрібно ввести номер картки та pin-код i натиснути кнопку “Увiйти”. 3 Далі відкриється сторінка, на якій необхідно заповнити свої персональні дані, а саме:
1. Прізвище
2. Ім’я, по-батькові
3. Дату народження
4. Стать
5. Номер телефону
6. E-mail
 4 На наступному етапі вводимо логін і пароль.
Контрольне слово потрібно для того, чтоб захистити Ваші дані і ідентифікувати Вас як користувача під час звернення на Гарячу лінію.
Пароль – придумайте самостійно (він повинен складатися не менше, ніж з 6 символів латиницею або цифр).
Поля «номер картки» і «pin- код» автоматично заповнюються з форм, введених при вході в реєстраційну форму.
 5 Далі вводимо свою домашню адресу. Вам необхідно вибрати назву міста і вулиці з випадаючого списку. 6 На наступному етапі необхідно прийняти ліцензійну угоду і натиснути кнопку «Зберегти». 7 Далі на Ваш номер телефону надійде смс з короткого номера 3773, на яке необхідно відповісти з текстом «1». Після цього на Ваш бонусний рахунок будуть нараховані 500 бонусів.

 8 Після збереження Анкети знову відкривається вікно Особистого кабінету на рядку «Бажаю стати учасником Клубу Щаслива мама».
Якщо бажаєте стати учасником Клубу - поставте галочку у відповідному розділі електронної анкети. 9 Потім відкриється push-вікно з правилами участі у Клубі Щаслива мама. Після ознайомлення натисніть кнопку “Взяти участь”.10 Далі, якщо у вас є діти, ви можете додати інформацію про них до анкети заповнивши відповідні поля.11 По завершенню необхідно підтвердити згоду на використання та обробку персональної інформації (поставити галочку) та натиснути кнопку «Зберегти».


0 800 303 700*
Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.
ОК