Подарунковий сертифiкат

Як накопичити бонуси?

EVA віддячує Вам Бонусами за кожну покупку!

Бонуси - це умовні одиниці, які нараховуються на Вашу бонусну Карту в лінії магазинів EVA. Тобто, це бали, якими Ви можете розраховуватись за товари в лінії магазинів EVA. Бонуси не мають готівкового вираження і не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті.Бонуси нараховуються на Вашу персональну бонусну Карту з моменту здійснення першої покупки з її використанням.

Щоденно нараховуйте кешбек до 100% бонусами на картку за ваші покупки! Більше покупок - більше бонусів! Кількість бонусів може бути і більшою! Слідкуйте за Персональними пропозиціями, які EVA постійно робитиме учасникам Програми лояльності EVA МОЗАЇКА!


1 бонус дорівнює 1 копійці економії

Нарахування бонусів відбувається в режимі он-лайн під час покупки в момент формування чека. Якщо в момент здійснення покупки Інтернет зв’язок між касою та Сервісним центром відсутній,то бонуси будуть нараховані після відновлення зв’язку.

У разі повернення товару, нараховані на нього бонуси списуються з Вашої Карти.Перевірити баланс бонусів, які були нараховані на Вашу Карту, можна в Особистому кабінеті на нашому сайті, або за телефоном Гарячої лінії 0 800 303 700 .(Всі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними. Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00). Також інформація про кількість бонусів буде надрукована на чеці, який Ви отримуватиме на касі під час здійснення покупки.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.
ОК