Подарунковий сертифiкат

Про програму лояльності

EVA – МИСТЕЦТВО ВИГІДНИХ ПОКУПОК!

Якщо Вам вже виповнилось 18 років, Ви можете стати Учасником Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА».
Кожна Ваша покупка фінансує наступну! За ОДНУ витрачену гривню Ви отримуєте ТРИ Бонуси на персональну Карту.
Бонуси – це бали, які допомагають економити. Завдяки Програмі лояльності EVA МОЗАЇКА, бонусами від EVA Ви можете компенсувати як всю суму покупки, так і частину Вашого чека.
Долучаючись до активного життя EVA на нашому сайті, Ви не тільки щодня отримуєте доступ до цікавої та корисної інформації, а й маєте нагоду збільшити кількість Бонусів на Вашій персональній Картці.
Адже учасники Програми лояльності EVA МОЗАЇКА завжди отримують вигідні персональні пропозиції, беруть участь у нових акціях і цікавих конкурсах з цінними подарунками, можуть суттєво економити під час покупки певних товарів. Бонусами від EVA Ви можете компенсувати як всю суму покупки, так і частину Вашого чека.
Лінія магазинів EVA на своїх сторінках у спільнотах Facebook та «Інстаграм» пропонує цікаве життя: максимально повну інформацію щодо акційних пропозицій та новинок, розіграші, корисний та розважальний контент та багато інших цікавинок. Так, зокрема у FACEBOOK Програма лояльності EVA Мозаїка отримала своє логічне продовження: за допомогою спеціального додатку ви щодня можете отримувати додаткові бонуси на вашу картку. Також для фанів нашої спільноти у FACEBOOK ми розробили ігрові додатки «Бандломатор» та «Що в сумочці?», де ми регулярно розігруєм багато корисних призів: набори декоративної косметики, набори для догляду за шкірою та волоссям тощо.
Приєднуйтесь до нас.
Запрошуємо Вас до дружнього кола!
Клуб Щаслива мама радий вітати своїх друзів та гостей!
Учасники нашої спільноти мають безліч преваг, серед яких:
- додаткові знижки на товари в магазинах EVA;
- можливість приймати участь в конкурсах та дізнаватися корисні поради в затишній атмосфері.
Приєднуйтесь до нас, щоб робити покупки вигідно та отримувати актуальну інформацію щодо догляду та виховання дітей.
Протягніть руку допомоги!
Кожен власник картки EVA-МОЗАЇКА може прийняти участь у допомозі, переказавши будь-яку суму бонусів зі свого рахунку. Ми прагнемо якомога швидше зібрати необхідні кошти, тому відсьогодні усі переказані Вами бонуси будуть подвоєні.
Всі отримані нами гроші перераховуються на рахунки Благодійних фондів.
Коли хворіє дитина – це дуже важко як у моральному, так і в матеріальному сенсі. На щастя, сучасні технології дають можливість позбавитися від багатьох недугів, питання тільки у вартості методів лікування.
Наша команда вдячна усім небайдужим до чужого горя.
Дякуємо за розуміння, підтримку і шанс для маленької людини на щасливе та здорове життя.
Будь завжди в курсі модних тенденцій
Портал краси - це справжній он- лайн дівич-вечір Фахівці в області краси , моди , здоров'я , психологи і всього того, що цікаво жінкам індивідуально вислухають і дадуть відповідь на Ваші питання .
- Поради експертів
- Краса і стиль
- Макіяж
- Цікаві жінки
- Стосунки
- Майстер-класи
- Дозвілля
ПОРТАЛ КРАСИ від EVA МОЗАЇКА – БУДЬ ЗАВЖДИ В КУРСІ МОДНИХ ТЕНДЕНЦІЙ!

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.
ОК